הפתרון המושלם לשמירה על הפאה היקרה שלך

סט המוצרים של ״Le Bleu״ מתוכננים בקפידה כדי לספק לכם את הטיפול האיכותי ביותר לפאה היקרה שלך, ומתאימים לשימוש אישי וביתי.
תמונה 1

המוצרים של LE BLEU

מסכה

המסכה תוכננה במיוחד לחדש ולשקם את פאה ולהגן מפני שבירת השיער, ומאריכה את חיי השיער, תוך התרת קשרים ביעילות ומתן ריכוך למרקם השיער. מומלץ לשימוש בכל חפיפה.

מסכה ללא שטיפה

נועדה לרענן את הפאה, ללא צורך בשטיפה מה שהופך את הפאה לרעננה וחוסכת צורך בחפיפה מקצועית של הפאה, יעילה גם בפתיחת קשרים סבכים, משאיר את הפאה במראה חדש רענן, לשימוש יומיומי.

סרום

נועד לתת תוספת ברק בריא לפאה. ומשפר את התנועה הטבעית של הפאה. וכן, מגן מפני השפעות השמש המזיקות, ומשאיר אותה במראה תנועתי חזק יותק.

קרם לפיסול תלתלים

נועד לספק לתלתלים את האיזון המושלם של לחות והזנה. הקרם עוצב כדי לשפר את התלתלים הטבעים, מספק עיצוב יפהפה, ללא מאמץ ומחזיק לאורך זמן.

 

לקוחות ממליצים

אודות

Le bleu – מאות שעות של בדיקה וניסויים וניסיון של עשרות שנים בתחום השיער הביאו את הנוסחה המדוייקת ואת התוצאה הסופית המשובחת.
סדרה של ארבעה מוצרי איכות שמיוצרים בקפידה המשווקים ליצרני פיאות וסיטונאים.
כעת המוצרים המשופרים נמכרים גם ללקוחה הפרטית שיכולה מהיום לתחזק פאה במינימום מאמץ.

עכשיו, את עומדת להיות מאלו שמצטרפות אל הלקוחות הפרטיים שלמדו שיש אפשרות לתחזק את הפאה שלהן גם ללא ידע בפאנות. בלי להזמין תור, להמתין בקוצר רוח ללקוחה שלפנייך, להשאיר את הפאה לכמה ימים לחפיפה ולקבל תוצאה שתביע את רצונך.
כל בוקר, בהתזה קלה, בטיפול עצמי פשוט את הופכת להיות הפאנית של עצמך.
הפאה הרעננה שלך, המעוצבת באמצעות תכשירי האיכות מהווה דגם מיוחד של מי שבחרה LABLUE.

הכניסי את הפרטים שלך ונהיה איתך בקשר